Kočičí charitativní kalendáře na rok 2021

Všem příznivcům koček a kocourků se na vědomí dává, že na pomoc Tlapkám Mochov začal předprodej charitativního kalendáře. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde na chod útulku, veterinární ošetření, stravu a vybavení pro chlupaté miláčky. Udělejte radost sobě nebo blízkým, darujte nástěnný plánovací kalendář s 12 digitálními ilustracemi kočiček a podpořte koupí kalendáře Tlapky Mochov. Pokud chcete kalendář jako dárek pod stromeček, končí předobjednávky 17. 12. 2020, abychom stihli všechny kalendáře vytisknout a popřípadě poslat. Kdo na kalendář nepospíchá, může objednávat až do konce roku, dotisky budou po novém roce a odesílat budeme začátkem druhého lednového týdne.

• PLATBA PŘEDEM A OSOBNÍ ODBĚR v útulku tlapky Mochov
– CENA 250,- Kč- Částku pošlete na transparentní účet útulku 2700294395/2010
– Při platbě uvádějte do poznámky heslo KALENDÁŘ.
– Na email kalendar-tlapky@seznam.cz prosím pošlete potvrzení o platbě (abychom byli schopni spárovat objednávku s platbou), dále pak příjmení a telefonní kontakt.Osobní odběr je také možný v Kounicích.

• PLATBA PŘEDEM A odběr na výdejním místě Zásilkovny – CENA 315,- Kč- Částku pošlete na transparentní účet útulku 2700294395/2010
– Při platbě uvádějte do poznámky heslo KALENDÁŘ.
– Na email kalendar-tlapky@seznam.cz prosím pošlete potvrzení o platbě (abychom byli schopni spárovat objednávku s platbou), dále pak příjmení, adresu, telefonní kontakt a HLAVNĚ POBOČKU ZÁSILKOVNY.