INFORMACE O NÁS

Jsme jeden z největších soukromých útulků ve středočeském kraji, najdete nás v obci Mochov (Praha- východ). Vznikli jsme z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům.

Náš útulek je unikátní tím, že se snažíme nepoužívat klece a kotce, naši miláčci mají samostatné pokoje a učíme je soužití v normální domácnosti. Někdy je velice těžké vysvětlit kočce z lesa, proč nemůže čůrat do postele a proč sporák pálí.

Náš útulek není podporováno žádnými dotacemi a je plně financováno z našich soukromých zdrojů, proto je každá vaše pomoc (nejen finanční) vítaná. Rádi bychom v našich řadách přivítali i nové dobrovolníky, kteří by nám chtěli pomoci s organizací akcí, umisťovacích výstav, inzercí, nabízením výrobků z našeho obchůdku nebo péčí o naše miláčky.

Po dohodě nás můžete kdykoliv navštívit s úmyslem osvojení zvířete, ale také za účelem nezávazné návštěvy a prohlídky našeho depozita.

Dospelé kočky, které jsou vykastrované mají po celý rok přístup ven na zahradu. Na podzim roku 2012 u nás proběhla velká rekonstrukce, vytvořili jsme pro kočky velkou „kočkohernu“, karanténní pokoj, z finančních příspěvků od lidí a z našich osobních zdrojů jsem zakoupili i potřebné vybavení. Stále ještě máme velké plány do budoucna, ale finančních zdrojů není tolik, kolik bychom si přáli. Jen 1/8 nákladů na provoz depozita, na stravu a veterinární péči se nám podaří uhradit ze zaslaných příspěvků, vše ostatní hradíme ze svého.

KDO JSME ?

Edita Pešková
předsedkyně Z.S.

hlavní živitelka, pečovatelka a kočičí máma na plný úvazek

Edita Burianová
místopředsedkyně Z.S.

správce webu, technická podpora, výrobce do charitativního obchůdku

Ema Burianová– nejmladší milovnice koček a účastnice výstav♥

Barbora Dvořáková
dobrovolnice

správce webu a Facebooku, výpomoc na projekt Kočičí Přání, fyzická pomoc 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Vzhledem k tomu, že je činnost útulku hrazena z našich soukromých zdrojů, jistě si všichni domyslí, že nutně musím chodit do zaměstnání. Nejsem tedy doma s kočičkami, a nejsem k dispozici v přesně určené hodiny ani dny. Navíc pracuji ve směnném provozu.

Je tady nutné, domlouvat si u nás návštěvy s ohledem na tuto situaci. Prosím volejte nebo pište na 733653114 

Děkuji za pochopení Edita Pešková.

VÝROČNÍ ZPRÁVY