INFORMACE O NÁS

Jsme soukromý útulek Tlapky Mochov. Nacházíme se ve středočeském kraji a najdete nás v obci Mochov (Praha- východ). Vznikli jsme z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům.

Náš útulek je unikátní tím, že se snažíme nepoužívat klece a kotce, naši miláčci mají samostatné pokoje a učíme je soužití v normální domácnosti. Někdy je velice těžké vysvětlit kočce z lesa, proč nemůže čůrat do postele a proč sporák pálí.

Náš útulek není podporováno žádnými dotacemi a je plně financováno z našich soukromých zdrojů, proto je každá vaše pomoc (nejen finanční) vítaná. Rádi bychom v našich řadách přivítali i nové dobrovolníky, kteří by nám chtěli pomoci s organizací akcí, umisťovacích výstav, inzercí, nabízením výrobků z našeho obchůdku nebo péčí o naše miláčky.

Po dohodě nás můžete kdykoliv navštívit s úmyslem osvojení zvířete, ale také za účelem nezávazné návštěvy a prohlídky našeho depozita.

Dospělé kočky, které jsou vykastrované mají po celý rok přístup ven do venkovních voliér. Od podzimu roku 2012 u nás probíhají rozsáhlé nekončící rekonstrukce. Podařilo se nám vytvořit pro kočky velkou „kočkohernu“, karanténní pokoje a tři velké voliéry z finančních příspěvků od lidí a z našich osobních zdrojů jsme zakoupili i potřebné vybavení. Stále ještě máme velké plány do budoucna, ale finančních zdrojů není tolik, kolik bychom si přáli. 

KDO JSME ?

Edita Pešková
předsedkyně Z.S.

hlavní živitelka, pečovatelka a kočičí máma na plný úvazek

Edita Burianová
místopředsedkyně Z.S.

správce webu, Facebooku a aukcí, technická podpora, výrobce do charitativního obchůdku

Ema Burianová– Prvorozená milovnice koček a účastnice výstav ♥

Anna Burianová – Nejmladší člen týmu a účastnice výstav ♥

Barbora Dvořáková
dobrovolnice

správce webu a Facebooku, prodávající u charitativního krámku, výpomoc na projekt Kočičí Přání, fyzická pomoc 

OTEVÍRACÍ DOBA

Vzhledem k tomu, že je činnost útulku hrazena z našich soukromých zdrojů, jistě si všichni domyslí, že nutně musím chodit do zaměstnání. Nejsem tedy doma s kočičkami, a nejsem k dispozici v přesně určené hodiny ani dny. Navíc pracuji ve směnném provozu.

Je tady nutné, domlouvat si u nás návštěvy s ohledem na tuto situaci. Prosím volejte nebo pište na 733653114 

Děkuji za pochopení Edita Pešková.

VÝROČNÍ ZPRÁVY